A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaKadry przyszłości – kadry dla przemysłu

Polska gospodarka rozwija się w ostatnich latach w imponującym tempie. Jednak utrzymanie pozycji europejskiego lidera rozwoju będzie wymagało zmierzenia się z nowymi wyzwaniami. Te najważniejsze dotyczą rynku pracy, który musi przejść ewolucję by sprostać oczekiwaniom polskiej gospodarki u progu nowej dekady.

W Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. od lat wdrażamy rozwiązania, które pozwalają naszym spółkom działać efektywniej na lokalnych rykach pracy. Szczególny nacisk kładziemy na budowanie produktywnych relacji między biznesem a światem nauki. Korzystając z tych doświadczeń chcemy dziś zaprosić Państwa do rozmowy o przyszłości polskiego rynku pracy.

W dniach 30-31 marca 2020 r. organizujemy konferencję „Kadry przyszłości - kadry dla przemysłu”. Debata odbędzie się w szerokim gronie przedstawicieli kluczowych instytucji państwowych, organizacji reprezentujących polskich przedsiębiorców, uczelni, ośrodków badawczych oraz instytucji rozwoju. Chcemy by nasze spotkanie zogniskowało się wokół trzech przewodnich tematów: wyzwań na rynku pracy związanych z rozwojem Przemysłu 4.0., roli kształcenia zawodowego w nowoczesnej gospodarce oraz mobilności na rynku pracy w wymiarze lokalnym jak i międzynarodowym.

Liczymy na owocne spotkanie, dlatego bardzo zależy nam by odbyło się ono w jak najszerszym gronie. Stąd już dziś zachęcamy Państwa do zarezerwowanie dwóch ostatnich dni marca, by włączyć się do debaty, która odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat konferencji „Kadry przyszłości - kadry dla przemysłu” znajdą Państwo na stronie www.kadrydlaprzemyslu.pl

Już teraz z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

zaproszenie