A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaDni otwarte strefy

W siedzibie Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Mielcu odbyły się dni otwarte mieleckiej SSE.

Spotkanie zorganizowano w ramach działania w zakresie doradztwa zawodowego realizowanego w klasach VII i VIII szkół podstawowych. Celem spotkań uczniów z rynkiem pracy jest przygotowanie ich do wyboru dalszej ścieżki kształcenia oraz zawodu.

Podczas ponad trzy-godzinnej wizyty w strefie, uczniowie VII i VIII klasy Szkoły Podstawowej w Otałęży, zapoznali się z historią działalności SSE EURO-PARK MIELEC, efektami funkcjonowania, wiodącymi branżami i charakterystyką firm prowadzących działalność na terenie strefy.

Dzięki uprzejmości takich firm jak COBI Factory (producent wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, importer i dystrybutor licencjonowanych zabawek, realizujący inwestycje na terenie strefy od 1996 r.) i CONTENUR POLSKA (producent pojemników na odpady komunalne z ponad 30-to letnim doświadczeniem, na strefie od 2011 r.) - otwartych na współpracę ze szkołami -  uczniowie mogli zapoznać się z rzeczywistym środowiskiem pracy, procesem produkcyjnym oraz wymaganiami jakie stawiają pracodawcy wobec pracowników.

spotalez1