A A A
Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka



Decyzja o wsparciu

Lista firm funkcjonujących w ramach obszaru pozostającego we właściwości Zarządzającego SSE EURO-PARK MIELEC na podstawie decyzji o wsparciu

m. Krosno
  1. KROSGLASS S.A.
  2. FA KROSNO S.A.
  3. GEnergy sp. z o.o. sp.k.
  4. SPLAST sp. z o.o.
  5. MAX-STONE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
m. Lublin
  1. Lingaro sp. z o.o.
  2. ZNR Sp. z o.o.
  3. MW Lublin sp. z o.o.
  4. JTG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  5. TARASOLA Piotr Garbacz
  6. MEDISEPT sp. z o.o.
  7. JFG COMPOSITES sp. z o.o.
  8. "EUROPIEK" Sp z o.o.
  9. Multi-Offer sp. z o.o.
  10. BALL PACKAGING EUROPE LUBLIN sp. z o.o.
m. Rzeszów
  1. SOLARTIME S.A..
  2. Zakład Tworzyw Sztucznych „LEMAR” Marian Lejowski
  3. "WANAS MAREK WASZKIEWICZ"
  4. Smithstown Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  5. WMW Moto-Center Salon i Serwis Motocykli Witold Więcek
  6. TALKIN THINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  7. Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Silnikowych
  8. Metall-Expres sp. z o.o.
  9. FRONTRES J.Białek i K.Stępień Sp. z o.o. sp.k.
powiat brzozowski
  1. Polsal sp. z o.o.
powiat dębicki
  1. Olimp Laboratories sp. z o.o.
  2. WIN PLUS sp. z o.o.
  3. "TIS"  Tomasz Anioł
  4. Kronospan HPL sp. z o.o.
  5. P.P.H.U JAKUBIAK Łukasz Jakubiak
  6. Union Parts CNC Sp. z o.o.
  7. ERCONECT sp. z o.o.
  8. Drukarnia Millenium Mateusz Kasperek, Rafał Kasperek sp.j.
powiat jarosławski
  1. "TECH-PROJECT SŁAWOMIR BRZOZA"
  2. Sipeko sp. z o.o.
  3. GRZEGORZ BAWOŁ
powiat jasielski
  1. Nowy Styl sp. z o.o.
  2. KOTULAK JERZY Produkcja Handel Usługi EKOMAX
  3. Fabryka Armatur "JAFAR" S.A.
  4. MAJEWSKI BOGUSŁAW Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa "MAJEWSKI"
powiat kolbuszowski
  1. DELTA SKOWROŃSKI I SKOWROŃSKI Spółka jawna
  2. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „DREWKOL” Aleksander Fryzeł
  3. Warzocha Justyna P.P.H.U. "CALTI"
powiat krośnieński
  1. ORLEN Południe S.A.
  2. RYMATEX sp. z o.o.
  3. Fabryka 4x4 sp. z o.o. sp.k.
  4. NOWOPAK sp. z o.o.
powiat leski
  1. BOSZ Szymanik i Wspólnicy Spółka Jawna
powiat lubaczowski
  1. Grzegorz Dydyk Firma Usługowo-Handlowa "For-Drew"
  2. "Dariusz Charysz BRIXTON"
  3. Alucon sp. z o.o.
  4. DAAL Sp. z o.o.
  5. Zakład Laminatów Poliestrowych Janusz Baran
powiat lubartowski
  1. Drukarnia Dako Kozioł i Wspólnicy Spółka Jawna
  2. Botai Die Casting (Poland) Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  3. Zakład Produkcyjny BEMPRESA sp. z o.o.
  4. Jan Pastwa Zakład Instalacji Przemysłowych i Sanitarnych
  5. WOLCO sp. z o.o.
powiat lubelski
  1. Varroc Lighting Systems Sp. z o. o.
powiat łańcucki
  1. BISPOL sp. z o.o.
  2. Safiro Nutrition Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  3. Optim Glass Group sp. z o.o.
  4. SZAJER MARLENA Kancelaria Doradcy Podatkowego Marlena Szajer
  5. BGW Sp. z o.o.
powiat mielecki
  1. STERTECH AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA CZACHOR, SOKÓŁ sp. j.
  2. METALPOL sp. z o.o.
  3. R&G PLAST sp. z o.o.
  4. Husqvarna Poland sp. z o.o.
  5. Kirchhoff Polska sp. z o.o.
  6. Polskie Zakłady Lotnicze sp. z o.o.
  7. COBI FACTORY S.A.
  8. Mondi Bags Mielec sp. z o.o.
  9. „SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski”
  10. TEMAR Arkadiusz Okoń Sp. jawna
  11. Formaplan Komponenty sp. z o.o.
  12. Melex sp. z o.o.
  13. TABUN Filip Więcek
  14. FRIS sp. z o.o.
  15. PLASTIX ARTUR GAŁKA
  16. QMT MACHINING s.c. Dariusz Jeżowski, Magdalena Czerw-Jeżowska
powiat przeworski
  1. "HERB" Usługi Produkcyjno-Handlowe Mariusz Pokrywka
  2. MARMA Polskie Folie Sp. z o.o.
  3. Instal-Inox Sp. z o.o.
  4. GAS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
powiat ropczycko-sędziszowski
  1. ZEG-MED  s.c. Janusz Żegleń, Krzysztof Żegleń
  2. Spec-Wood Przemysław Boczkaj
powiat rzeszowski
  1. MTU Aero Engines Polska sp. z o.o.
  2. PHOENIX CONTACT E-MOBILITY sp.z o.o.
  3. CYFROWA FOTO sp. z o.o.
  4. ML SYSTEM S.A.
  5. Symbiofarm sp. z o.o.
  6. LOT Aircraft Maintenance Services sp. z o.o.
  7. LPP LOGISTICS sp. z o.o.
  8. BorgWarner Mobility Poland sp. z o.o.
  9. Dobis sp. z o.o.
  10. Metall-Expres sp. z o.o.
powiat sanocki
  1. Sanok Rubber Company S.A.
  2. ADR Polska S.A.
  3. Nowy Styl sp. z o.o.
  4. FALLWOOD STANISŁAW FAL I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
  5. W.P.S. sp. z o.o.
  6. Trans-San sp. z o.o.sp.k.
powiat świdnicki
  1. CBM Polska Sp. z o.o.
  2. PIEKARNIA GRELA MEŁGIEW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  3. Tigre sp. z o.o.
  4. PAK-PCE POLSKI AUTOBUS WODOROWY sp. z o.o.
  5. LeciForce sp. z o.o.
  6. Amerpharma sp. z o.o.
  7. JFG Composites sp. z o.o.