A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaStrefa na ILA Berlin

W Berlinie odbyły się największe targi lotnicze, które zgromadziły branżowych potentatów z całego świata. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania przez producentów i dostawców swoich rozwiązań dedykowanych lotnictwu.

Wśród największych na świecie firm lotniczych swoje stoisko wystawiennicze miała również delegacja z województwa podkarpackiego, w ramach którego promowana była również Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. i Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC.

Powierzchnia wystawiennicza została przygotowana przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, Urzędu Miasta Krosna, Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza" i Polskiej Agencji Kosmicznej POLSA.

W czasie tego wydarzenia firmy z naszego regionu miały możliwość zaprezentowania swojej oferty i produktów oraz zainicjowania nowych kontaktów biznesowych z wystawcami z innych części świata. Na uczestników „ILA Berlin Air Show” czekał bogaty program imprez towarzyszących - konferencje, prelekcje, prezentacje oraz efektowne pokazy lotnicze.