A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaRuszyła kampania promocyjna polskich stref

Miło nam poinformować, że  ruszyła kampania promocyjna specjalnych stref ekonomicznych w Polsce. Została uruchomiona jako wspólna inicjatywa i wydarzenie promocyjne polskich stref - chcemy podkreslić znaczenie funkcjonowania tego bardzo skutecznego mechanizmu gospodarczego o istotnym znaczeniu zarówno w podnoszeniu konkurencyjności polskiej gospopdarki jak i atrakcyjności inwestycyjnej regionów. Przekaz kampanii stanowi również wsparcie w kierunkowaniu politytki ekonomicznej kraju w celu utrzymania stref w Polsce i optymalizacji warunków rozwoju projektów w strefach  przez przedsiębiorców polskich i zagranicznych.

Kampanię rozpoczął spot promocyjny emitowany obecnie na antenach TVN24, CNBC, TVP Info . Dodatki do prasy ukażą się na zakończenie kampanii telewizyjnej, czyli 25 lutego – w poniedziałek.

Planowana jest konferencja w połowie marca br., wówczas rozpocznie się kampania na antenie Polsat News wzmocniona ogłoszeniami i informacjami w prasie, dotyczącymi już samej konferencji.

SSE EURO-PARK MIELEC, zarządzana przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.  utworzona w 1995 r. jako pierwsza w Polsce strefa ekonomiczna, stała się modelowym rozwiązaniem dla tworzenia innych stref w kraju. Posiadamy najdłuższy, 17--letni "staż" strefowy, w rankingach niezależnych ocen wymieniani jesteśmy jako jedna z najefektywniejszych stref w Polsce (jest ich obecnie 14). Efekty potwierdzają tę opinię - w ciągu tych lat (stan na 31.12.2012) udzielno łącznie 231 zezwoleń na działaność w strefie, nasi inwestorzy wyfdali ponad 5,6 mld zł nakładów inwestycyjnych na rozwój projektów w strefie, a projekty te generują łacznie 20 934 miejsca pracy.

Zachęcamy do obejrzenia spotu promocyjnego oraz informacji o strefach

Spot promocyjny - zobacz

specjalne_strefy_ekonomiczne.doc