A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaPierwsze zezwolenie na terenie podstrefy Rzeszów-Dworzysko

Dnia 18 września 2015 r. odbyła się konferencja podsumowującą zakończenie kolejnego etapu prac związanych z uzbrajanie terenu inwestycyjnego przez w podstrefie Rzeszów i Głogów Młp.

Teren, którego właścicielem jest Starostwo Powiatowe w Rzeszowie został włączony do Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC na początku bieżącego roku z przeznaczeniem pod innowacyjne projekty w obszarze zaawansowanych technologii.

Dużym atutem, który może posłużyć w przyciąganiu inwestorów na ten obszar jest bezpośredni dostęp do autostrady A4 (wschód-zachód) i drogi ekspresowej S19 jak również bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i magistrali kolejowej E30 Niemcy – Polska – Ukraina.

Na konferencji obecni byli przedstawiciele władz, instytucji lokalnych i centralnych, oraz liczni przedsiębiorcy.

Podczas tego wydarzenia Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski i Dyrektor Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu w Mielcu Krzysztof Ślęzak uroczyście wręczyli zezwolenie na działalność w podstrefie Rzeszów-Dworzysko. Pierwszym inwestorem na tym obszarze została firma OkOffice, producent artykułów szkolnych i biurowych.

dworzysko