A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaMisja polskiego biznesu do Chersonia (Ukraina) – zaproszenie

W imieniu Ambasadora RP na Ukrainie Pana Henryka Litwina serdecznie zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Obwodu Chersońskiego polskie przedsiębiorstwa i instytucje.

Wydarzenie odbędzie się w ramach forum „Poland – Kherson Regional Business Day" w dniu 20 maja 2016 r.

Organizatorami misji są Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydział Ekonomiczny Ambasady, we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Odessie, Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą i Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie, a także Chersońską Państwową Administracją Obwodową i Chersońską Izbą Przemysłowo-Handlową.

Powyższe przedsięwzięcie ma na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami z Obwodu Chersońskiego, którego potencjał i znaczenie w zagranicznych relacjach gospodarczych Ukrainy. W trakcie wyjazdu planowane są spotkania z gubernatorem i władzami Obwodu, władzami Chersonia, miejscowymi organizacjami samorządu gospodarczego, a także rozmowy B2B z przedsiębiorcami regionu.

Więcej informacji na stronie internetowej: ukraine.trade.gov.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 maja br.

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Vitkovską, II Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: kiev@trade.gov.pl).