A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaKolejny inwestor w podstrefie Dębica

Kolejne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC uzyskały spółki SSC i TIZ-IMPLEMENTS.

Mielec

Spółka SSC zajmuje się wytwarzaniem płyt rozdzielczych oraz płyt sterujących.

W ramach inwestycji w strefie firma planuje budowę hali produkcyjnej oraz jej wyposażenie w specjalistyczny park maszynowy.

Przedsiębiorca deklaruje ponieść nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 5 mln zł zatrudnić co najmniej 10 nowych pracowników.

Dla firmy SSC jest to drugie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie strefy w Mielcu.

Dębica

TIZ-IMPLEMENTS Sp. z o.o. jest firmą rodzinną. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem.

W 2014 roku spółka uzyskała wyróżnienie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Konkursie Polski Produkt Przyszłości 2014.

Na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC Podstrefa Dębica przedsiębiorca planuje budowę zakładu produkcyjnego oraz wdrożenie nowoczesnej linii technologicznej do produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających wykorzystywanych w lotnictwie.

W związku z realizacją projektu przedsiębiorca poniesie ponad 8 mln zł nakładów inwestycyjnych oraz zatrudni 30 nowych pracowników.