A A A
Wersja kontrastowa

WyszukiwarkaDLD Innovation Festival – zaproszenie dla firm hi-tech

Uprzejmie informujemy, że w Tel Awiwie w dniach 6-12 września br. odbędzie się kolejna edycja DLD Innovation Festival. To dobra okazja do spotkań dla firm branży hi-tech, start-upów i innych zainteresowanych networkingiem z izraelskimi innowatorami.

W ramach Festiwalu, w dniach 8-9 września, odbędzie się również konferencja poświęcona innowacyjności (http://dldtelaviv.evolero.com/2015).

Z kolei 10 września br. delegatura Unii Europejskiej w Izraelu organizuje całodniowe seminarium, którego wiodącym tematem będzie „social innovation" (cztery panele poświęcone: smart accessible cities, smart healthy cities, engaged society, social financing).

Izraelska Dolina Krzemowa jest drugą na świecie (po Dolinie Krzemowej w Kalifornii) i stanowi centrum izraelskiego przemysłu tzw. „nowych  technologii", głównie przemysłu komputerowego. Jest ona położona w kilku strefach przemysłowych, zlokalizowanych głównie w centralnej części kraju. Izraelskie firmy położyły szczególnie silny nacisk na rozwijanie oprogramowania.

W Izraelu swoje centra rozwoju i badań otworzyły międzynarodowe koncerny: IBM, Intel, Yahoo i Google. Działaja także Amdocs, Comverse, Check Point, Motorola, Microsoft, Helwett-Packard, Philips, Cisco, Oracle, SAP AG, BMC Software, Computer Associates.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie wstępnego zainteresowania udziałem w przedmiotowej imprezie najpóźniej do 25 lipca br. włącznie.

W przypadku zainteresowania ze strony polskich firm Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej zorganizuje misję wyjazdową.

Będzie to także okazja do spotkania z przedstawicielami polskiej Ambasady oraz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji, podczas której otrzymają Państwo informacje nt. możliwości dwustronnej współpracy pomiędzy Polską a Izraelem.

Zaproszenie

Kontakt:

Anna Derbin
Foreign Relations Department
Tel. +48 22 630 96 43
e-mail: aderbin@kig.pl